Siirry pääsisältöön

Ota yhteyttä ja sovitaan tapaaminen!

Myyntityössä uskomme henkilökohtaiseen kontaktiin, tiiviiseen ja avoimeen vuoropuheluun asiakkaan kanssa sekä ahkeruuteen. Tulokset ovat osoittaneet periaatteemme oikeiksi ja toimiviksi.

Soita, lähetä sähköpostia tai tule käymään!

Saarsalo

Myllyhaantie 6 C, 33960 Pirkkala
info@saarsalo.fi
+358 (0)40 567 6400

Avoinna

Arkisin
09:00 – 16:00

Mikko Nykänen

Myyntijohtaja

Myynti ja markkinointi

mikko.nykanen@saarsalo.fi

040 567 6400

Riku Suuriniemi

Myyntiryhmän päällikkö

Myynti ja markkinointi

riku.suuriniemi@saarsalo.fi

040 708 8564

Maria Ahoranta

Myyntiryhmän päällikkö

Myynti ja markkinointi

maria.ahoranta@saarsalo.fi

044 243 3519

Timo Mäkelä

Toimitusjohtaja

Talous ja hallinto

timo.makela@saarsalo.fi

040 766 8178

Timo Lepistö

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

timo.lepisto@saarsalo.fi

044 534 9878

Mikko Salmensuo

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

mikko.salmensuo@saarsalo.fi

044 777 5112

Roni Hurskainen

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

roni.hurskainen@saarsalo.fi

044 752 0320

Santeri Selin

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

santeri.selin@saarsalo.fi

044 238 0511

Emmi Leimu

Myyntipäällikkö

vanhempainvapaalla

Sanna Mäkinen

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

sanna.makinen@saarsalo.fi

041 313 2706

Jari Nummikoski

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

jari.nummikoski@saarsalo.fi

044 240 1181

Henna Anttila

Myyntipäällikkö

Myynti ja markkinointi

henna.anttila@saarsalo.fi

041 313 1047

Markus Molenius

Myyntipäällikkö

markus.molenius@saarsalo.fi

041 3131295

Satu Virtanen

Hallintokoordinaattori

Hallinto ja laskutus

satu.virtanen@saarsalo.fi

044 2444501

Taina Kiviniemi

Graafinen suunnittelija

Graafinen suunnittelu, trafikointi

taina.kiviniemi@saarsalo.fi

050 3504222